آیت الله العظمی صافی در دیدار وزیر ارتباطات،فضای مجازی در خدمت به دین و نشر معارف اهل بیت علیهم السلام
64 بازدید
تاریخ ارائه : 5/1/2014 12:53:00 PM
موضوع: تبلیغ

آیت الله العظمی صافی در دیدار وزیر ارتباطات:

باید از همه ابزار و رسانه ها و فضای مجازی در خدمت به دین و نشر معارف اهل بیت علیهم السلام استفاده کرد.

آیت الله العظمی صافی در دیدار وزیر ارتباطات:

باید از همه ابزار و رسانه ها و فضای مجازی در خدمت به دین و نشر معارف اهل بیت علیهم السلام استفاده کرد./باید از مشکلات ایجاد شده در گذشته، با تکیه بر سیاست های صحیح و معقول عبور کرد.

صبح پنجشنبه 11/2/93 آقای دکتر واعظی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونان وی با مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی مدظله الوارف دیدار کردند.
در ابتدای این دیدار، دکتر واعظی ضمن ابلاغ سلام ریاست جمهوری و هیئت دولت به معظم له، گزارشی از فعالیت ها و برنامه های این وزارتخانه ارائه داد.
معظم له نیز با تبریک میلاد با سعادت حضرت محمد بن علی امام باقر علیه السلام، ضمن تقدیر از حاضران در جلسه، فرمودند: اقداماتی که با هدف رضایت خداوند متعال و با التزام به احکام شرع مقدس انجام می دهید همه قابل تقدیر است و انشاء الله بتوانید در خدمت به مردم بخصوص محرومان و مستضعفان جامعه موفّق و مؤید باشید.
ایشان در ادامه با اشاره به لزوم وحدت و یگانگی مسئولان برای پیشبرد اهداف اسلام در جامعه افزودند: هدف همه ما یکی است و آن اعتلای پرچم اسلام می باشد. همه باید برای پیشبرد این هدف با هم باشیم تا بتوانیم در مملکت، پرچم اسلام را بالا نگه داریم و آن طوری که شرع مقدّس می خواهد رفتار کنیم.

حضرت آیت الله العظمی صافی در قسمت دیگری از سخنان خود بیان داشتند: از همه ابزار و رسانه ها و فضای مجازی باید در خدمت به دین و نشر معارف اهل بیت علیهم السلام استفاده نماییم و با تمام سعی و تلاش، معارف نورانی اسلام را به همه دنیا ترویج کنیم.
معظم له در ادامه بیانات خود با اشاره به اوضاع کنونی جهان اسلام فرمودند: متأسفانه برخی اتفاقاتی که امروزه در جریان است به نفع اسلام و مسلمانان نیست. همه هشیار باشند که هدف همه مسلمانان، عزّت و عظمت اسلام است و باید باشد و اگر هدف، این شد، در برابر دشمنان می توان ایستادگی کرد. ما هم نمی خواهیم به ضرر کشورهای دیگر کار کنیم، بلکه در همه برنامه ها به دنبال عظمت اسلام هستیم.
ایشان با اشاره به وجود برخی مشکلات در کشور افزودند: اگر چه مشکلاتی در گذشته برای کشور ایجاد شده، اما باید از آن عبور کرد و مشکلات را بر اساس سیاست های صحیح و معقول حل کرد. ما می خواهیم پرچم دین برافراشته باشد و برای رفع گرفتاری های اقتصادی و مشکلات خارجی دعا می کنیم.
مرجع عالیقدر در بخش پایانی این دیدار با اشاره به برخی انتصابات اخیر در وزارت کشور فرمودند: اسلام عزیز، به زنان، عزّت و کرامت واقعی را بخشیده است؛ باید از رفتارهایی که خلاف این کرامت، و مخالف شرع مقدس می باشد اجتناب کرد و مسئولان باید آنچه را که شرع درباره بانوان دستور داده است عمل نمایند و بدانند که سعادت واقعی زنان در همان است که خداوند متعال به آن دستور داده است.
ایشان در پایان این دیدار، ضمن تشکّر مجدد از حاضران در جلسه، برای همه آنها، جهت خدمت به دین و جامعه بخصوص اقشار محروم، مسألت توفیق نمودند و از خداوند متعال، اعلای کلمه اسلام و عزّت مسلمانان را خواستار شدند.