تمدید طرح بزرگ وبلاگ نویسی گفتمان مهدویت با محوریت آثار آیت الله العظمی صافی
35 بازدید
تاریخ ارائه : 6/22/2013 7:22:00 AM
موضوع: امامت و مهدویت

مهلت ارسال آثار به جشنواره وبلاگ نويسی گفتمان مهدويت تمديد شد

گروه انديشه ايكنا: مسئول جشنواره وبلاگ نويسی گفتمان مهدويت با محوريت آثار آيت‌الله العظمی صافی گلپايگانی از تمديد مهلت ارسال آثار به اين جشنواره خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بين المللی قرآن(ايكنا) شعبه قم، حجت‌الاسلام والمسلمين محسن اكبری، مسؤل جشنواره وبلاگ نويسی گفتمان مهدويت شامگاه چهارشنبه 29 خرداد ماه در نشستی خبری گفت: دهه مهدويت به امر مرجع عاليقدر شيعيان حضرت آيت‌‌الله العظمی صافی گلپايگانی از سال‌ها پيش بنيان نهاده شده است و ايشان از پژوهشگران و نويسندگان مهدوی شهره در جهان تشيع به شمار می روند و كتاب‌های مختلفی را تاكنون در این زمینه به رشته تحرير درآورده‌‌اند.

وی ابراز كرد: ایشان همواره بر اين امر تاكيد داشتند كه در فضای مجازی نيز بحث مهدويت با توجه به هجمه های زياد علیه اعتقادات جوانان وجود داشته باشد و گسترش يابد و از اين رو اقدام به برگزاری جشنواره وبلاگ نويسی گفتمان مهدويت با محوريت آثار حضرت آيت‌الله العظمی صافی گلپايگانی کرده ایم.

وی بيان كرد: ثبت نام وبلاگ‌های متقاضی برای شركت در اين جشنواره از 13 رجب گذشته آغاز شد و پيش از اين قرار بود در نيمه شعبان خاتمه يابد اما با توجه به استقبال بالای مخاطبان تا پايان شعبان المعظم تمديد شد.

اكبری ادامه داد: تقويت روحيه اتكاء به منابع اصيل دينی در ترويج مفاهيم دينی، اشاعه فرهنگ مهدويت در فضای مجازی با تكيه بر منابع معتبر، پرورش روحيه ابتكار وبلاگ نويسان برای ترويج معارف دينی و معرفی منابع صحيح دينی از اهداف برگزاری جشنواره وبلاگ نويسی گفتمان مهدويت به شمار می‌روند.

وی اظهار كرد: مراسم پايانی اين جشنواره در ماه مبارك رمضان و همزمان با ميلاد امام حسن مجتبی(ع) برگزار خواهد شد و شامل كمك هزينه سفرهای زيارتی خواهد بود.

وی يادآور شد: طراحان وبلاگ ها می‌بايد مطالب و محتوای مورد نياز خود را با مراجعه به سايت www.saafi.ir و با استفاده از نمونه كتب، فيلم ها و پيام های آيت‌الله العظمی صافی گلپايگانی استخراج كنند.

مسؤل جشنواره وبلاگ نويسی گفتمان مهدويت با بيان اینکه تا كنون بيش از 100 نفر از علاقه مندان با مراجعه با سايت www.saafi.ir در اين جشنواره ثبت‌نام كرده‌ان افزود: سقف امتياز جشنواره 110 امتياز است و كسانی كه از 60 امتياز به بالا را كسب كنند می توانند از جوايز ارزشمند جشنواره بهره‌مند شوند.