مشخصات فردی و زندگینامه
نام:محسن
نام خانوادگی:اکبری "شاهرودی"
شهرت:اکبری "شاهرودی"
پست الکترونیک:daneshpajooh2061@gmail.com
نخصص ها:فقه و اصول ، فلسفه ، ادبیات عرب

زندگی نامه

حقیر متولّد 11 ربیع الثانی 1403 مصادف با 4 بهمن ماه 1361 در شهرستان شاهرود، پس از گذراندن دوره کلاسیک با دیپلم ریاضی و فیزیک در مهرماه 1380 وارد حوزه علمیه مبارکه قم شدم. 

چهار سال اول مقدّمات  را در  مدرسه شهید آیة الله صدوقی ره فاز چهار گذراندم و پس از آن بقیه دوره مقدمات را در مدرسه شهید حقانی ره سپری نمودم.

دوران سطح را در مدرسه خان (آیت الله العظمی بروجردی ره) گذراندم و هم‌زمان از سال 1386 وارد مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی ره رشته فلسفه شدم و در دوران تحصیل در این مؤسسه، به عنوان سردبیر نشریه دانش پژوه فعالیت می کردم.

هم‌اکنون فارغ‌التحصیل کارشناسی مؤسسه مذکوره هستم و در درس خارج حضرت آیت الله آقای هاشمی شاهرودی حفظه الله شرکت می‌کنم. مدرک حوزوی حقیر سطح دو می‌باشد که هم اکنون مشغول نوشتن پایان‌نامه سطح سه شده‌ام. و از محضر مراجع عظام تقلید اجازه در امور حسبیه و نیز اجازه روایی را دارا می‌باشم الحمدلله، و توفیق تدریس سطوح عالی حوزه را پیدا نموده ام.

از الطاف خداوند متعال بر حقیر سراپا تقصیر، مجالست و استفاده از مرجع والامقام و عدیم النظیر و فقیه فرزانه و ربانی شیعه حضرت آیت الله العظمی حاج آقا لطف الله صافی گلپایگانی مدظله الوارف است که بر حسب اینکه مسئولیت استفتائات اینترنتی و کتبی و اجازات دفتر معظم له را بر عهده دارم روزی چند ساعت توفیق جلوس و تلمذ در محضر ایشان را دارم و بی مجامله، هر چه دارم از محضر آن والامقام دارم و ما ذلک الا یتوفیق من الله تعالی خداوند سایه پر برکت ایشان را بر سر امت اسلامی مستدام بدارد.

این رباعی را هم به مناسبت همین توفیق سروده‌ام که تقدیم می‌کنم:

دشتی از خار بود و من حافی * بر کشیدم ندای "یا کافی"

حضرت حق عنایتی فرمود * بنده را کرد خادم الصافی

خداوند ان شاء الله توفیق خدمت به مکتب عزیز اهل البیت علیهم السلام را به همگان به خصوص حقیر عنایت فرماید.