مشخصات فردی و زندگینامه
نام:محسن
نام خانوادگی:اکبری "شاهرودی"
شهرت:اکبری "شاهرودی"
پست الکترونیک:daneshpajooh2061@gmail.com
نخصص ها:فقه و اصول ، فلسفه ، ادبیات عرب

زندگی نامه

استاد شاهرودی متولّد 11 ربیع الثانی 1403 مصادف با 4 بهمن ماه 1361 در شهرستان شاهرود، پس از گذراندن دوره کلاسیک با دیپلم ریاضی و فیزیک در مهرماه 1380 وارد حوزه علمیه مبارکه قم شدند. 

چهار سال اول مقدّمات  را در  مدرسه شهید آیة الله صدوقی ره فاز چهار گذرانده و پس از آن بقیه دوره مقدمات را در مدرسه شهید حقانی ره سپری نمودند.

دوران سطح را در مدرسه خان (آیت الله العظمی بروجردی ره) گذرانده و هم‌زمان از سال 1386 وارد مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی ره رشته فلسفه شدند و در دوران تحصیل در این مؤسسه، به عنوان سردبیر نشریه دانش پژوه فعالیت می کردند.

هم‌اکنون فارغ‌التحصیل کارشناسی مؤسسه مذکوره هستند و در درس مراجع معظم تقلید از جمله آیات عظام صافی گلپایگانی، مکارم شیرازی، نوری همدانی و  هاشمی شاهرودی حفظهم الله شرکت داشته ودارند.

ایشان از مراجع بزرگوار تقلید اجازه امور حسبیه و نقل روایت دارند و هم اکنون از اساتید سطوح عالی حوزه علمیه قم هستند.

از الطاف خداوند متعال بر ایشان، مجالست و استفاده از مرجع والامقام و عدیم النظیر و فقیه فرزانه و ربانی شیعه حضرت آیت الله العظمی حاج آقا لطف الله صافی گلپایگانی مدظله الوارف است که بر حسب اینکه مسئولیت استفتائات اینترنتی و کتبی و اجازات دفتر معظم له را بر عهده دارند، روزی چند ساعت جلوس و تلمذ از محضر ایشان بهره مند می‌گردند.